Home / kobieta / rzęsy / Lash Volution opinie – pobudzające serum na wzrost rzęs?

Lash Volution opinie – pobudzające serum na wzrost rzęs?

 

Mam na imię Asia i jestem drobną, szczupłą blondynką o niebieskich oczach. Zawsze uważałam się za dość ładną, jednak miałam jeden duży kompleks w postaci rzęs. Od zafoto_01wsze były one króciutkie, prawie białe i bardzo rzadkie. Jakiś czas temu, zaczęły mocno wypadać i wtedy nie wiedziałam już co robić. W mojej walce nie pomagały mi żadne tusze do rzęs, nawet te najdroższe. Sklejały one jedynie moje rzęsy w kępki i wyglądałam śmiesznie.

Próbowałam wielu odżywek do rzęs, jednak niewiele mi one pomagały. Często nie widać było żadnego efektu, pomimo wysokich kosztów mojej kuracji. W końcu, zwróciłam się z moim problemem do mojej koleżanki, która jest kosmetyczką i zawsze mogła się pochwalić falą pięknych, naturalnie wyglądających rzęs. Pokazała mi wtedy Lash Volution i powiedziała, że poleca ten produkt wszystkim swoim klientkom, a także sama stosuje go od dłuższego czasu.

Stwierdziłam, że po tylu straconych pieniądzach i staraniach, nic nie szkodzi, abym i ja spróbowała Lash Volution. Najpierw poczytałam o tym serum w Internecie i faktycznie spotkałam się z samymi pochlebnymi opiniami. Postanowiłam więc zamówić swoje pierwsze opakowanie odżywki, która miała starczyć na cztery miesiące. Kurację rozpoczęłam od razu po otrzymaniu paczki od kuriera, nie mogłam się już doczekać pierwszych efektów.

foto_02Pojawiły się one zaskakująco szybko. Już po pierwszych dwóch tygodniach regularnego stosowania serum na noc, zauważyłam, że rzęsy przestały wypadać. Poza tym, z dnia na dzień miałam wrażenie, że pojawiają się nowe, króciutkie, w szczególności w okolicach wewnętrznego i zewnętrznego kącika oka. Po dwóch miesiącach stosowania, byłam zachwycona moimi rzęsami. Wreszcie mogłam pochwalić się pięknymi, zdrowymi i lśniącymi rzęsami.

Kiedy tylko skończyłam pierwsze opakowanie produktu, od razu zdecydowałam się na zamówienie pakietu podwójnego, na osiem miesięcy, z uwagi na bardziej korzystną cenę. Serum stosuję cały czas, jednak teraz znacznie rzadziej i bardziej profilaktycznie. Moje rzęsy pozostały jasne, jednak nabrały zdrowia i sił witalnych. Włoski są znacznie dłuższe, a po pomalowaniu ich tuszem, robią oszałamiający efekt. Nawet mój partner zauważył różnicę i myślał, że doczepiłam sztuczne rzęsy u kosmetyczki, kiedy wybieraliśmy się na bal sylwestrowy.foto_06

Aplikacja odżywki jest bardzo wygodna i zajmuje nie więcej niż dziesięć sekund przed położeniem się spać. Nie odczuwam przy tym żadnego dyskomfortu, ani efektów ubocznych. Rzęsy nie są rano tłuste i z łatwością nakładam na nie mój tusz do rzęs. Czasami nawet z niego rezygnuję, ponieważ wraz z intensywnym wzrostem, rzęsy zaczęły się same podkręcać. Różnica jest ogromna.

Podsumowując, polecam Lash Volution wszystkim kobietom, które cierpią z powodu słabych i cienkich rzęs. Serum bardzo szybko działa i sprawia, że oczy otwierają się i są znacznie bardziej uwodzicielskie. Odżywka jest łatwa w aplikacji i wygodna. Opakowanie jest dość wydajne i starcza aż na cztery miesiące kuracji. Po tym czasie, rzęsy stają się gęste i znacznie bardziej silne. Lash Volution powoduje również silny wzrost kolejnych rzęs, które dają piękny efekt.

 

Zalety
Serum Lash Volution przynosi pierwsze efekty już po dwóch tygodniach. Rzęsy stają się grubsze i dłuższe. Same naturalnie zaczynają się podkręcać. Po pomalowaniu ich tuszem, można osiągnąć efekt jak z reklam i filmów.

Wady
Wadą produktu jest jego cena. Opakowanie 3 ml starcza jedynie na cztery miesiące, a jeżeli stosuje się serum częściej, nawet na krócej. Oznacza to koszt Około dwudziestu złotych miesięcznie za kurację.

Podsumowanie
Lash Volution to innowacyjne serum do rzęs. Dzięki jego systematycznemu stosowaniu, można liczyć na znaczne zagęszczenie się rzęs, zmniejszenie się ilości wypadających oraz pogrubienie każdego włoska.

Oceń artykuł

About Asia

Mam na imię Asia i pochodzę ze Szczecina. Jestem blondynką o bardzo delikatnych i słabych rzęsach. Do niedawna nawet najlepsze i najdroższe tusze do rzęs nie pomagały mi w zwiększeniu ich objętości, a co tu mówić o makijażu wieczorowym i teatralnym efekcie. Znalazłam jednak doskonały środek, który pomógł moim rzęsom. Zapraszam do zapoznania się z moją historią.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*