Home / mężczyzna / koncentracja / Momentum opinie – tabletki na pamięć i koncentracje?

Momentum opinie – tabletki na pamięć i koncentracje?

Momentum

Przeskok ze szkoły średniej w niedużym mieście do jednego z najlepszych Uniwersytetów w Polsce sprawił mi spore problemy i doskonale wiem, że nie tylko dla mnie przyswajanie wiedzy w tempie oczekiwanym przez profesorów było ogromnym problemem. W pewnym momencie oczywiście to sama wizja nadchodzącego sprawdzianu czy egzaminu paraliżowała najbardziej i przekonanie, że ciężko będzie zdać pojawiało się jeszcze w trakcie nauki. Poza kłopotami ze skoncentrowaniem się nad nowymi zagadnieniami dochodzi jeszcze prędkość przyswajania wiedzy – ta nie była u mnie nigdy na najwyższym poziomie. Nowe rzeczy musiałem powtórzyć niekiedy po kilka razy, zanim stały się dla mnie całkowicie jasne. W takich warunkach na przygotowanie się do wielu nowych zajęć potrzebowałem jeszcze więcej czasu, a doba nie jest przecież z gumy. Nauka musiała więc trwać do późnych godzin wieczornych w normalnych warunkach, a w okresie nadchodzącej sesji nawet do samej nocy.

Momentum

Nie dziwi więc, że w takich warunkach problemem była senność, a zmęczenie nie pozwalało efektywnie się uczyć. Wszystko to było jak zaklęte koło i po pierwszym zdanym roku byłem tak wyczerpany, że dwa miesiące wakacji spędziłem tylko i wyłączenie na regenerowaniu się, chociaż już myślałem o tym, że kolejny rok może okazać się jeszcze trudniejszy. I w tym momencie szczęśliwie podczas jednego z wakacyjnych grilli ze znajomymi usłyszałem od innego studenta, że korzysta z suplementacji, która skutecznie pomogła mu się uporać z tymi najbardziej powszechnymi problemami studentów. Jako osoba sceptycznie podchodząca do kwestii suplementacji z początku nie dawałem wiary, że już po czternastu dniach możliwe jest odnotowanie wyraźnej poprawy w jakości nauki. Jednak sprawdziłem w domu na spokojnie skład Momentum, opinie o nim i nie pozostało mi nic więcej jak tylko dać szansę temu suplementowi. Dzisiaj wiem, że to była moja najlepsza decyzja.

Tabletkę przyjmuje się dwa razy dziennie, rano i wieczorem. W opakowaniu jest sześćdziesiąt, więc jak łatwo policzyć – jedno opakowanie wystarcza na równo miesiąc kuracji. Skoro pierwsze efekty są zauważalne już po dwóch tygodniach, preparat ten idealnie nadał się do przygotowań do nadchodzącej sesji egzaminacyjnej. Zacząłem go przyjmować na dwa tygodnie przed kulminacją zadań i później kontynuowałem przyjmowanie Momentum przez kolejne dwa tygodnie. Czas ten pozwolił mi na zaliczenie wszystkich egzaminów i testów – za pierwszym razem. Już na etapie samego przystępowania do nauki czułem się inaczej – bardziej spokojny i pewien, że wszystko się uda.

Momentum

Za wyciszenie i lepsze nastawienie do nauki odpowiada w tym suplemencie zielona herbata, a tak dokładnie L-teanina. To szczególny aminokwas, który pozwala na zbilansowanie dopaminy i serotoniny w mózgu, co wzmaga produkcję fal alfa działających relaksująco. Dla mnie bardzo ważne było również to, że Momentum to suplement wyprodukowany bez użycia laktozy, gdyż mam na nią dość wysoką nietolerancję i nie mógłbym się z tym preparatem zapoznać. Dzisiaj śmiało polecam go także własnym znajomym na studiach.

 

Zalety
Momentum, jak sama nazwa wskazuje, działa bardzo szybko i przynosi niemal natychmiastowe rezultaty. Efekty jego stosowania są całkowicie zauważalne już w ciągu czternastu dni od rozpoczęcia kuracji i objawiają się zwiększeniem zdolności poznawczych i możliwości koncentracji.

Wady
Przy dwóch kapsułkach wskazanych do codziennego stosowania opakowanie składające się z sześćdziesięciu kapsułek starcza na miesięczną kurację. Powinno wystarczyć do krótkiej sesji, ale warto od razu pomyśleć o zabezpieczeniu na kolejny miesiąc.

Podsumowanie
Momentum to przede wszystkim bardzo nowoczesna budowa. Składniki zastosowane w tym suplemencie w naukowy sposób wspierają pracę mózgu, a wspierane dodatkowymi substancjami ułatwiają skupienie i wycieszenie.

Oceń artykuł

About Jacek

Jestem Jacek i pochodzę z niedużego miasteczka w wojewódzkie wielkopolskim, ale od wielu lat mieszkam w Poznaniu, gdzie ciągle się uczę i studiuję. Teraz już bez większego problemu przygotowuję się do egzaminów i różnych testów, ale na początku sprawiało mi to rozliczne problemy. Pomogła mi jedna decyzja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*