Home / mężczyzna / włosy / Revita.COR – opinie. Odżywka na porost włosów i przeciw łysieniu

Revita.COR – opinie. Odżywka na porost włosów i przeciw łysieniu

Cześć, mam na imię Krystian. Jestem taksówkarzem w stolicy. Mam kochającą żonę i córkę. Nie jestem nastolatkiem, za mną 45 wspaniałych lat życia. Opowiem Wam o moim problemie, który dotyczył łysienia. Problemie, który wspólnymi siłami z pewnym preparatem udało mi się rozwiązać.

Zacznijmy od początku. Był piękny marcowy poranek. Jak zawsze szykowałem się do pracy, więc wstałem wcześnie rano. Podczas porannej toalety zauważyłem, że na moim grzebieniu zostało zbyt wiele włosów. Pomyślałem, że może źle się czeszę, albo coś mi się przewidziało. Jednak ten fakt nie dawał mi spokoju niemalże przez cały dzień. Byłem rozkojarzony, myślałem tylko o tych włosach, które straciłem. Pocieszałem się badaniami naukowymi i ciekawostkami znalezionymi w sieci, że człowiek codziennie traci mnóstwo włosów. Jednak nigdy tego nie zauważałem.

Kolejnego dnia niepewnym krokiem poszedłem do łazienki, aby oddać się porannym czynnościom. I znów zauważyłem, że na grzebieniu jest zbyt dużo włosów. Pomyślałem – pięknie, starzeję się i tracę to, co uwielbiam, czyli moją nad wyraz bujną fryzurę. Nie chciałem o tym mówić żonie, chociaż powinienem bo ona zna się na tych wszystkich odżywkach i preparatach do włosów. Po następnym seansie z grzebieniem postanowiłem, że powiem jej o moim problemie.

Małgorzata tylko się uśmiechnęła, mówiąc mi, że od dawna widzi, jak tracę włosy. Ku mojemu zdziwieniu wyjęła z szafki jakiś szampon. Przeczytałem nazwę – Revita. Nie znałem go. Byłem na nią trochę zły, bo widząc, co się dzieje z moimi ukochanymi włosami nie szepnęła nawet słówkiem. Żona powiedziała mi, że chciała, abym sam się o tym przekonał i zobaczył, co dzieje się z moim ciałem.

Nie czekając długo, zacząłem stosować Revita. Żona poleciła mi także odżywkę o podobnej nazwie, Revita.COR. Przed użyciem jeszcze czytałem ulotkę i rozmawiałem z żoną, czy aby na pewno ten szampon mi pomoże i czy jest bezpieczny – chcę zatrzymać łysienie, ale gdyby coś się nie udało, straciłbym resztkę włosów i wyglądał co najmniej śmiesznie. Żona uspokoiła mnie, mówiąc, że Revita to sprawdzony producent, który na rynku szamponów na porost włosów istnieje od wielu lat. To mnie nie uspokoiło – po pracy usiadłem do komputera, aby poszukać opinii użytkowników. Jak się okazało, moje złe przeczucia były bezpodstawne – żona miała rację. Więc zacząłem stosować Revita i Revita.COR tak, jak zalecał producent.

Starałem się nie spoglądać kurczowo na grzebień. Wiedziałem, że trzeba czasu, aby zatrzymać proces starzenia lub chociaż go spowolnić. Sytuacja trwała dobry miesiąc. Z dnia na dzień było coraz lepiej, mimowolnie sprawdzając, czy nie tracę włosów. Byłem pełen nadziei – Revita ocaliła mnie i moją fryzurę!

Szampon wraz z odżywką stosuję do dziś. Jest tani, skuteczny i bezpieczny. Odbudowuje cebulki włosów, wzmacnia je i nadaje blasku – dba o to, co dla mężczyzn w moim wieku jest bardzo ważne. Owszem, wiem, że nie ucieknę przed katem czasu, ale nie chcę, aby dopadł mnie w tak brutalny sposób. Wszystkim, którzy mają problemy z łysieniem zalecam Revita. Dzięki żonie znalazłem wybawienie mojego problemu!

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

Zalety
Łatwy w użyciu- odżywkę wystarczy zastosować podczas kąpieli.
W skład Revita.COR wchodzą tylko i wyłącznie naturalne składniki.
Bezpieczny dla skóry głowy.
Odbudowuje cebulki włosów.
Wzmacnia włosy i aktywuje wzrost nowych.

Wady
Wysoka cena.
Konieczność skrupulatnego przestrzegania zaleceń producenta (odnośnie częstotliwości mycia włosów).
W przypadku postępującego łysienia możliwa konieczność powtórzenia kuracji.

Podsumowanie
Revita.COR to preparat, który działa jak odżywka. Pomaga w procesie walki o piękną i zdrową fryzurę. Stosowany zwłaszcza przy wypadaniu włosów. Skuteczny i sprawdzony lek, który wzmacnia cebulki włosów i zapobiega ich wypadaniu.

Oceń artykuł

About Krystian

Nazywam się Krystian. Mam 45 lat i wspaniałą rodzinę. Miałem też wspaniałą fryzurę, którą chwaliłem się dopóki nie zaczęły się moje problemy. Tak, dopadło mnie łysienie. Tylko dzięki szybkiej reakcji udało mi się uratować włosy i zatrzymać ich wypadanie. Zapraszam do lektury.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*