Home / kobieta / odchudzanie / Acai Berry Extreme opinie – skuteczne tabletki na odchudzanie?

Acai Berry Extreme opinie – skuteczne tabletki na odchudzanie?

Acai Berry Extreme

Wybierając się na studia byłam bardzo przeciętną dziewczyną, 165 centymetrów wzrostu, około 62 kilogramów wagi. Nie wyróżniałam się niczym, ale również nie miałam żadnych kompleksów na tle urody czy problemów ze zdrowie. W liceum czułam się ze sobą po prostu dobrze, nie odstawałam od innych dziewczyn, więc jadąc na studia byłam przekonana, że czekają mnie przyjemne chwile i być może, zainteresowanie ze strony płci przeciwnej.

Studia, co z pewnością wie każda osoba mająca z nimi styczność, bywają jednak niesamowicie wymagające – zwłaszcza na trudniejszych kierunkach. Dla mnie biotechnologia stanowiła zawsze wyzwanie, więc musiałam uczyć się więcej niż inni. To niestety przekładało się na stres i dodatkowe godziny spędzone na nauce. W takich warunkach zaczęłam podjadać nawet w późnych godzinach, często słodkości, bo mózg najlepiej funkcjonował właśnie po odpowiednim zastrzyku cukru. Wiedziałam jednak, że to tylko wymówki i pójście na skróty, ponieważ nic nie stało na przeszkodzie, abym nie jadła zbyt późno wieczorem lub jadła tylko zdrowe przekąski.

Acai Berry Extreme

Przygotowania do sesji, kolejnych egzaminów i życie w pośpiechu nie pozwalało jednak mi zadbać o te drobnostki, w efekcie czego jeszcze przed ukończeniem pierwszego roku studiów na wadze przybyło mi aż osiem kilogramów. Na drugim roku tendencja wcale się nie zatrzymywała i dość szybko przybyło mi ponad dwanaście kilogramów, co przy moim niedużym wzroście jest sporym problemem. Byłam załamana, ale wtedy porozmawiałam szczerze z Basią, koleżanką z roku, która na pierwszy rzut oka miała dokładnie te same problemy co ja. Gdy porozmawiałyśmy szczerze, dowiedziałam się od niej, że dodatkowo ma ona jeszcze problemy z hormonami tarczycy, przez które była szybko ospała i przemęczona.

Opowiedziała mi jednak o suplemencie, który zażywała od dwóch tygodniu sugerując, żebym również spróbowała. I chociaż do suplementów byłam nastawiona mocno sceptycznie, to po przeczytaniu składu produktu i całego procesu stojącego za nim przekonałam się, że nic złego od kilkutygodniowej kuracji Acai Berry Extreme nie może mi się przytrafić.

Zaczęłam stosować go więc zgodnie z zaleceniami: dwie tabletki dziennie w celach odchudzających. Zależało mi przede wszystkim na efekcie odchudzającym, chociaż wiedziałam, że Acai Berry Extreme działa również bardzo korzystnie chociażby na energetykę i witalność organizmu. Ponieważ to jednak dodatkowe kilogramy ciążyły mi najbardziej, postanowiłam wszystko robić zgodnie z opisem producenta. Do produktu obowiązkowo spożywać trzeba bardzo dużo wody, dlatego codziennie wypijałam przynajmniej dwie półtoralitrowe butelki wody. To kluczowe w procesie odchudzania, ponieważ substancje zawarte w jagodach Acai działają detoksykacyjnie oraz dotleniająco, ale w obu tych metabolicznych procesach przemiany materii potrzebna jest odpowiednia ilość wody.

Acai Berry Extreme

Pierwsze efekty na wadze zaczęłam dostrzegać już po jednomiesięcznej kuracji. Dokładnie na jeden miesiąc starcza bowiem opakowanie suplementu – w środku znajduje się sześćdziesiąt kapsułek. Bardzo ważne jest również to, aby nie przestawać po pierwszych zadowalających wynikach. Ja nie poprzestałam, gdy straciłam dwa kilogramy i kontynuowałam terapię. Z tygodnia na tydzień moja waga się obniżała, ale co dla mnie również bardzo ważne – systematycznie powracała moja witalność, odzyskałam wigor i chęć do pracy.

Zalety
Wyłącznie naturalny skład suplementu gwarantuje wysoką przyswajalność i skuteczność. Jagoda Acai to magiczny owoc, który charakteryzuje się jednocześnie działaniem oczyszczającym organizm, wspierającym metabolizm i zwiększającym energię.

Wady
Jego użytkownicy z pewnością nie mogą poprzestać na jednym miesiąca kuracji. Acai Berry Extreme warto stosować jako wspomożenie diety i nie tylko, również jako uzupełnienie treningu, a przez to trzeba używać go minimum przez trzy miesiące dla pełnej satysfakcji.

Podsumowanie
Suplement Acai Berry Extreme jest wyjątkowo skuteczny zarówno z kobiecym jak i męskim metabolizmem. Co bardzo ważne, powstał wyłącznie z naturalnych substancji i przy zastosowaniu bezpiecznych metod produkcji bez sztucznych dodatków.

Oceń artykuł

About Adrianna

Jestem Adrianna i studiuję na trzecim roku biotechnologii w Warszawie. Początkowo byłam nieufna w stosunku do suplementów, ale analiza ich składu oraz metod produkcji przekonała mnie, że mogą być równie skuteczne, jeśli nie skuteczniejsze, od leków. Mi pomogły w zrzuceniu wagi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*