Home / kobieta / włosy / Prosper Hair and Nails opinie – tabletki na włosy i paznokcie?

Prosper Hair and Nails opinie – tabletki na włosy i paznokcie?

Mam na imię Ania i mam dziewiętnaście lat. Od kiedy zaczęłam dojrzewać kilka lat temu, zaczęły się moje problemy z paznokciami, z którymi do dzisiaj nie mogłam sobie poradzić. Stały się one wtedy kruche, podatne na złamania i przede wszystkim – zaczęły rozdwajać się na całej powierzchni. Wstydziłam się moich dłoni przed koleżankami, którym udawało się zapuszczać piękne paznokcie.

Próbowałam różnego rodzaju odżywek w formie lakierów do paznokci i olejków. Niektóre z nich pomagały na krótko, ale po czasie przestawały działać, a paznokcie wyglądały okropnie. Założyłam nawet na bal maturalny sztuczne paznokcie, co tylko pogorszyło sprawę, ponieważ moje naturalne stały się bardzo miękkie i pojawiły się na nich plamki. Nie wiedziałam już co mam robić, ponieważ żadne domowe zabiegi nie pomagały.

Po poradę udałam się do kosmetyczki mojej mamy. Ona od razu zapowiedziała, że nie mają sensu żadne zabiegi, ponieważ płytka paznokciowa jest zniszczona i bardzo słaba. Stwierdziła, że na pewno brakuje mi witamin i poleciła suplement na włosy i paznokcie, którego sama używa od lat – Prosper Hair nad Nails. Ponieważ produkt nie jest drogi, zdecydowałam się zamówić dwumiesięczną kurację przez Internet, aby wypróbować go na własnej skórze.

Moje zdziwienie było ogromne, ponieważ już po dwóch tygodniach dostrzegłam znaczną różnicę w wyglądzie moich paznokci. Przede wszystkim, przestały się one rozdwajać, co było ogromnym sukcesem, na który czekałam od wielu lat. Po miesiącu, paznokcie stały się znacznie twardsze i odporne na uderzenia i zaciągnięcia. Zauważyłam również poprawę kondycji moich włosów. Stały się przede wszystkim lśniące i ładne. Poza tym, wypadało ich o wiele mniej niż dotychczas. Było to zauważalne szczególnie podczas mycia włosów, kiedy zostawało ich w wannie naprawdę niewiele. Postanowiłam zainwestować więc w kolejne opakowanie produktu, który wcale nie jest drogi.

Skrzyp polny, który jest jednym ze składników Prosper Hair and Nails wspaniale wpływa na wzrost włosów i paznokci. Faktycznie, po raz pierwszy w życiu udało mi się zapuścić paznokcie, które są ładne i zdrowe. Również włosy rosną znacznie szybciej. Biotyna i cynk sprawiają, że moje włosy są zdrowe, nie łamią się i nie rozdwajają na końcówkach. Nie farbuję ich wcale, ale lśnią zawsze nawet przez kilka dni po umyciu.

Zauważyłam też poprawę kondycji mojej skóry, która nabrała pięknego koloru. Wszystko to za sprawą naturalnej miedzi i pokrzywy. Zawarta w preparacie naturalna witamina C bardzo wspomaga produkcję kolagenu, co wspaniale działa na moje włosy, paznokcie i skórę. Od kiedy poznałam Prosper Hair and Nails, używam tego suplementu bez przerwy. Jedną tabletkę łykam do śniadania, a drugą po obiedzie. Ponieważ produkt składa się jedynie z naturalnych i wartościowych elementów nie jest szkodliwy i nie wywołuje żadnych alergii, ani podrażnień.

Z czystym sercem polecam Prosper Hair and nails wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy ze swoimi paznokciami lub włosami. Suplement bardzo wzmacnia zarówno włosy, jak i paznokcie, ale wpływa również wspaniale na skórę, sprawiając, że nabiera ona pięknego koloru i blasku.

Zalety
Prosper Hair and Nails to same naturalne składniki, które doskonale wpływają na płytkę paznokciową, wzmacniając ją od środka. Produkt wspaniale wpływa również na włosy, sprawiając, że są one bardziej gęste i nie wypadają nawet w okresie jesiennym.

Wady
Jedyną wadą produktu jest to, że trzeba pamiętać o jego regularnym stosowaniu. Producent zaleca, aby przyjmować kapsułki dwa razy dziennie. Faktycznie, należy przestrzegać dawkowania, aby móc zobaczyć efekty działania suplementu.

Podsumowanie
Prosper Hair and Nails to kompletny produkt, który idealnie wpływa na kondycję włosów i paznokci, odżywiając je od wewnątrz. Suplement składa się jedynie z naturalnych substancji, dzięki czemu jest bezpieczny w stosowaniu dla każdego.

Oceń artykuł

About Anna

Drodzy czytelnicy. Jestem Anna i jestem już starszą kobietą, która nigdy nie pomyślałaby, że może na coś zachorować. Zawsze wydawało mi się, że jestem nieśmiertelna mimo, że w mojej rodzinie zdarzały się już przypadki nagłych zachorowań. Człowiek póki młody, to myśli tylko pozytywnie. W końcu jednak i mnie dopadła konieczność polepszenia swojego zdrowia, a raczej zapobiegania dalszym chorobom poprzez zmniejszenie cholesterolu. Wybrałam Cholesterol OFF – suplement, który polecam każdemu, dla którego życie jest wartościowe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*