Home / kobieta / zęby / iBright opinie. Paski i żele wybielające zęby. Wybielanie zębów w domu

iBright opinie. Paski i żele wybielające zęby. Wybielanie zębów w domu

iBright

Jestem Kamila, zwykła dziewczyna z północnej części Polski. Od zawsze dbałam o swoją sylwetkę, ćwiczyłam, stosowałam się do zaleceń lekarskich. Nie lubię przesady, dlatego nikt nigdy nie nazwał mnie modelką lub wymalowaną lalką. Jednak nawet ja, zwykła dziewczyna może mieć kompleksy związane z wyglądem.
Nie chodzi o nadwagę, której nie mam. Nie chodzi także o zbyt małe lub za duże piersi. Problemem były zęby, które delikatnie mówiąc nie były białe. W moim odczuciu to dyskwalifikowało mnie jako materiał na dziewczynę. Mimo, że chłopcy, z którymi się spotykałam nigdy mi tego nie mówili, ja ciągle myślałam o moich zębach, które nie prezentowały się adekwatnie do reszty mojego ciała. Bałam się uśmiechać. Mimo, że każdy mówił mi, że mam cudowne dołeczki, ja nie czułam satysfakcji z ich pokazywania, co zdarzało się okazjonalnie i tylko wśród naprawdę zaufanych znajomych.

Wprawdzie nikt nigdy nie mówił i wprost, że mam żółte zęby, ale nie trzeba mi było tego mówić, wystarczyła poranna higiena przed lustrem, która dołowała mnie i rujnowała każdy kolejny dzień. Postanowiłam z tym skończyć. Jako, że mam zdrowe zęby, a problemem jest tylko kolor, nie zdecydowałam się na pójście do dentysty (nie lubię i nie miałam pieniędzy na drogi zabieg w gabinecie). Zaczęłam stosować pasty wybielające, ale to nie zdawało egzaminu. Więc postawiłam na zestaw wybielający, który poleciła mi koleżanka. Zamówiłam, przed pierwszym zastosowaniem przeczytałam instrukcję i ruszyłam do łazienki, gdzie zaaplikowałam pierwszą ampułkę. Cały zestaw zawierał ich siedem i starczył na dwa tygodnie kuracji. Producent zapewniał, że zobaczę różnicę już po pięciu dniach. Postanowiłam to przetestować. Do zestawu dołączony był tester (miałam także swój), przed zaaplikowaniem środka wybielającego zapisałam odcień. Stosowałam kurację zgodnie z zaleceniami producenta. Po pięciu dniach, pełna oczekiwań wzięłam do ręki tester. Była to tylko formalność, gdyż już wcześniej zauważyłam, że moje zęby robią się bielsze! Tak też było, dwa odcienie bielej w zaledwie pięć dni. Oczywiście nie poprzestałam na tym – stosowałam iBright do końca.

Zdjęcie zawartości opakowania jakie dostałam po zakupie produktu

Zdjęcie zawartości opakowania jakie dostałam po zakupie produktu

Jednak nie byłaby sobą, gdybym nie martwiła się o zdrowie. Udałam się więc do stomatologa, aby sprawdził, czy w składzie produktu nie ma niczego podejrzanego. Nie chciałam zyskać bieli zębów kosztem ich zdrowia. Jak wielki kamień spadł mi z serca, gdy dowiedziałam się, że iBright jest w pełni bezpieczny. Sam stomatolog przyznał się, że czasami poleca go swoim pacjentom.
Teraz mówią na mnie uśmiechnięta Kamila. Nie boję się już swoich zębów, nie czuję powściągliwości, nie muszę martwić się o to, że ktoś wytknie moje żółte zęby – w końcu pozbyłam się tego koloru i zamieniłam go na efektowną biel. Do ideału jeszcze mi daleko, ale obecny odcień jest jak najbardziej do przyjęcia. Polecam iBright każdemu, kto chce w sposób skuteczny i dość tani pozbyć się swoich zębowych kompleksów. Ja nie żałuję i gdybym jeszcze raz miała wybierać, na pewno postawiłabym na iBright

 

Zalety
Możliwość wybielenia zębów w zaciszu domu.
Profesjonalny zestaw, z którego korzystają dentyści.
W zestawie dokładna instrukcja obsługi i wszystkie potrzebne dodatki.
Całkowicie bezpieczne wybielanie zębów.

Wady

Dość wysoka cena, ale nadal niższa, niż zabieg w gabinecie dentystycznym.
Konieczność skrupulatnego przestrzegania zaleceń producenta.

Podsumowanie
Ibright to zestaw wybielający zęby, który w stosunkowo tani sposób zapewnia profesjonalną kurację wybielającą. Podobne zestawy wykorzystują stomatolodzy, którzy w swoich gabinetach przeprowadzają zabiegi w znacznie wyższej cenie.

 

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat z najwyższym stężeniem nadtlenku wodoru!
stosowany przez moją osobę dotępny jest tylko na oficjalnej stronie producenta

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

 

Oceń artykuł

About Kamila

Na imię mam Kamila. Mieszkam w Gdańsku. Moim największym problemem były zęby. Mimo prostego zgryzu i ogólnego zdrowia uzębienia, nie byłam zadowolona z koloru. Niestety, nie można było powiedzieć, że moje zęby były śnieżnobiałe. To się zmieniło, gdy kupiłam… przekonajcie się sami, czytając moją historię.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*