Home / mężczyzna / Sex / Femmax – opinie. Leki, tabletki zioła na libido bez recepty

Femmax – opinie. Leki, tabletki zioła na libido bez recepty

 

Femmax

Wy także miałyście problem łóżkowy? Nie chodzi o zdrady mojego partnera ani o jego problemy ze wzwodem i erekcją. Problemem byłam ja, a raczej mój niski poziom libido, o którym tak często się słyszy. Nazywam się Łucja, mam 33 lata. Jestem kochającą żoną i mamą dwóch córek. Męża poznałam na studiach. Połączyła nas nie tylko miłość, ale także dzika namiętność, której dawaliśmy upust w każdej wolnej chwili.

Przez pierwsze lata związku było cudownie. Zaspokajaliśmy swoje łóżkowe potrzeby, każde z nas dbało o drugą połówkę, spełniając fantazje i kochając się z dziką namiętnością. Problemy zaczęły się kilka miesięcy temu, kiedy nagle straciłam ochotę na zbliżenia płciowe z moim mężem. Nie dlatego, że przestał mi się podobać, nie dlatego, że coś przeskrobał – po prostu, nie czułam potrzeby odbywania stosunków. Trwało to przez około dwa miesiące. Mój mąż nawet pytał nie, czy wszystko w porządku, czy to jego wina – oczywiście szybko wyprowadziłam go z błędu. Postanowiliśmy razem walczyć o mój popęd seksualny i chęć na erotyczne igraszki.
Wizyta u seksuologa była pewnego rodzaju naprowadzeniem na dobre tory. Lekarz twierdził, że mam niski poziom libido, przez co nie mam ochoty na seks, a jeżeli już dochodzi do zbliżenia, nie czuję przyjemności. Nie osiągam także orgazmu. Lekarz polecił mi leki, które jednak nie działały zbyt dobrze. Znając problem i wiedząc, z czym walczę – zaczęłam samotne poszukiwania leku na jednym z forów dla kobiet.

tabletki stosuje na noc

tabletki stosuje na noc

Tematem numer jeden było libido i preparat o nazwie Femmax. To suplement, który dedykowany jest tylko dla kobiet. Zdaniem użytkowniczek, preparat idealnie podnosi poziom libido, zwiększając tym samym ochotę na seks i potęgując erotyczne doznania. Podobno z Femmax osiągnięcie orgazmu to tylko kwestia czasu. Niektóre kobiety chwaliły się, że udało im się osiągnąć kilka orgazmów podczas jednego stosunku.

Postanowiłam spróbować, w końcu nie miałam wiele do stracenia. Kupiłam Femmax, zaczęłam stosować suplement zgodnie z zaleceniami producenta i niecierpliwie wyczekiwać rezultatów, które miały zostać okraszone krzykami namiętności. Pierwsze efekty pojawiły się po kilku dniach. Moje libido wzrosło, znów miałam ochotę na zbliżenie z moim ukochanym. Co ciekawe – podczas seksu czułam więcej, odczuwałam nieziemską rozkosz, którą musiałam eksponować krzykiem. Orgazm? Powrócił, i to w takim stylu. Był długi, intensywny i wielokrotny.

FX_2

Nadal zażywam Femmax, gdyż wiemy, że to bezpieczny środek, który traktuję jak witaminy do codziennego posiłku. Jedna kuracja sprawiła, że moje relacje z mężem znacznie się poprawiły. Nie tylko łóżkowe, ale także dotyczące codziennego życia. Wszak każda kobieta wie, że w związku prócz uczucia, liczy się także namiętne i dzikie pożądanie, które musi być z

wieńczone udanym seksem. Tak jest w moim związku. I jeżeli Ty także jesteś lub kiedykolwiek będziesz w mojej sytuacji – kup Femmax, zwiększ poziom libido i ciesz się życiem razem ze swoim ukochanym. Od teraz i ja dołączyłam do grona kobiet, które wreszcie doznają satysfakcji seksualnej, a wszystko to dzięki Femmax.

 

Zalety
Łatwość przyjmowania (1 tabletka 30 minut przed stosunkiem).
Preparat wygodny w użyciu, porcjowany (w tabletkach).
Niska cena.
Kompozycja naturalnych składników.
Niska cena względem jakości i skuteczności.
Bezpieczny i potwierdzony klinicznie.

Wady
Konieczność przyjmowania tabletki 2 razy dziennie (przez cały okres trwania kuracji) to jedyna wada, jaką możemy przypisać dla preparatu Femmax.

Podsumowanie
Nazywam się Małgorzata, ale znajomi mówią na mnie Małgosia. Mieszkam w Warszawie, pochodzę z Podlasia. Studiuję i pracuję w stolicy, razem z narzeczonym. Mój problem jednak nie pozwalał mi na normalne funkcjonowanie. Wszystko rozchodziło się o włosy, które moim zdanie nie były idealne. Wszystko opisałam w mojej historii – zapraszam.

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

 

Oceń artykuł

About Łucja

Jestem Łucja, mam 33 lata (licznik niestety ciągle rośnie). Żona i matka dwójki córek. Mimo młodego wieku, spotkał mnie problem obniżonego poziomu libido, co niemal rozbiło mój związek. Chcecie dowiedzieć się, jak pokonałam mój problem? Zapraszam do lektury mojego artykułu, w którym podaję rozwiązanie na niski poziom libido.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

ProLongSystem – opinie. Powiększenie penisa – jak wydłużyć członka?

Na imię mam Filip. Jestem mieszkańcem województwa lubelskiego. Mam 24 lata, właśnie ...