Home / mężczyzna / Sex / Jes-Extender – opinie. Urządzenie do powiększanie penisa, członka

Jes-Extender – opinie. Urządzenie do powiększanie penisa, członka

Nazywam się Antoni, znajomi mówią na mnie Antek. Mam 24 lata, właśnie kończę studia. Nie będę rozpisywał się na temat mojej osobowości, przejdę od razu do sedna problemu, który przez całe moje młodzieńcze życie mnie paraliżował. Problem ten snuł się za mną niczym cień. Zawsze uwydatniał się, gdy miało dojść do zbliżenia płciowego. Przez ten mały szkopuł jeszcze do niedawna byłem prawiczkiem. Ale zacznijmy od początku.

Już w liceum zauważyłem zmiany mojego ciała. To był etap dojrzewania. Problem polegał na tym, że prócz trądziku, miałem na głowie, a raczej w spodniach jeszcze jedną zagwozdkę. Mój penis nie był zabójczych rozmiarów, ale co gorsza, strasznie wykrzywił się w prawo. Czytałem o różnych ćwiczeniach, o nawyku noszenia penisa w drugiej nogawce, o masażach – nic to nie dawało. Członek kierował się w prawą stronę. Ktoś mi nawet na forum radził, abym udał się do lekarza. Byłem jednak zbyt wstydliwy, aby się na to zgodzić. Nie chciałem także poddawać się operacjom chirurgicznym. Są one drogie i bolesne (z tego, co czytałem – taka operacja to koszt kilkunastu tysięcy złotych – delikatne przegięcie). Więc zostało mi pogodzenie się z moim narządem i zamieszkanie w samotności.

Problem nasilał się, gdy miało dojść do kontaktu seksualnego. Ćwiczę, dbam o siebie, lubię się dobrze ubrać – może dlatego panny lgną do mnie stadami. Na nic się to jednak zdaje, bo gdy ma dojść o intymności, mój mózg zapalał lampkę i przypominał mi o problemie w kroku. Nie chciałem być wyśmiany przez dziewczyny, z którymi się spotykałem. Wreszcie poznałem Joannę, koleżankę z innego wydziału. Nie była to typowa znajomość – dużo rozmawialiśmy, zwierzaliśmy się sobie. Czuć było w powietrzu uczucie, ale staraliśmy się także zachować przyjacielskie stosunki. Pewnego wieczora coś zaiskrzyło mocniej, daliśmy się ponieść. Gdy już miało dojść do stosunku – znów się powstrzymałem. Joaśka jednak nie byłaby sobą, gdyby nie wydobyła ze mnie, co się stało. To była pierwsza osoba, której się zwierzyłem z mojego problemu.

Joanna wcale się nie śmiała, zrozumiała mnie i chciała mi pomóc. Wprawdzie tamtego wieczora do stosunku nie doszło, ale razem zasiedliśmy przed laptopem i zaczęliśmy szukać rozwiązania. Znaleźliśmy zestaw Jes-Extender. Z początku myślałem, że to żart. Nie będę przecież kupował pompki lub innego ustrojstwa do mojego członka. Joanna jednak przekonała mnie, pokazując opinie użytkowników. Zdaniem innych mężczyzn, Jes-Extender to idealny sposób, aby poprawić krzywiznę penisa i zwiększyć jego wielkość. Na wielkości aż tak bardzo mi nie zależało, ale nie pogniewałbym się, gdyby przybyło mi te kilka centymetrów.

Kupiłem Jes-Extender i zacząłem trenować. Joanna nie pytała o nic, nie mówiła nikomu, wiedziała jednak, że pracuję nad sobą. Z Jes-Extender szybko wyleczyłem swój problem. Intensywny trening zgodnie z zaleceniami producenta zdał egzamin – mój członek wreszcie się wyprostował. Do tego wydłużył się o blisko 3 centymetry. Pozbyłem się swojego problemu, zdobyłem ukochaną, z którą zamierzam wziąć ślub – teraz wszystko układa się po mojej myśli

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!
Jes-Extender znalazł się w rankingu tabletek na powiększanie penisa!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

Zalety
Urządzenie bezpieczne, z instrukcją obsługi i przykładami ćwiczeń.
Nie zaburza gospodarki hormonalnej mężczyzn.
Trwale wydłuża męskie przyrodzenie.
Naturalny sposób na wydłużenie penisa.

Wady
Trening wymaga czasu i regularności.
W przypadku złego wykonywania ćwiczeń kuracja może nie przynieść oczekiwanych rezultatów.
Wysoka cena.

Podsumowanie
Jest-Extender to zestaw do wydłużania penisa. Można go traktować jako sprzęt do ćwiczeń, który skutecznie wydłuża męskie przyrodzenie i pozwala na poprawienie krążenia. Naturalny i bezpieczny sposób wydłużania przyrodzenia. Trwały i skuteczny!

Oceń artykuł

About Antek

Nazywam się Antoni, ale mówcie na mnie Antek. Od wielu lat miałem problem ze zbyt małym przyrodzeniem. To, co było dumą dla innych - dla mnie było powodem do wstydu. Moje życie niemalże legło w gruzach. Znalazłem jednak sposób (nie farmakologiczny), aby mój penis wreszcie nabrał odpowiednich rozmiarów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

ProLongSystem – opinie. Powiększenie penisa – jak wydłużyć członka?

Na imię mam Filip. Jestem mieszkańcem województwa lubelskiego. Mam 24 lata, właśnie ...